Yeni ev mi aldınız? veya evinizi restore etme zamanı mı geldi? İşte böyle bir durumda evinizde belkide en çok dokunduğunuz ve en çok gördüğünüz yerlerin başında gelen parçalarından biriside kapıdır. Hiç böyle düşünmemiştiniz değil mi? Evet bu bir gerçek. Sizlerde evinizin kapılarında farklılık yaratmak “oh be gerçekten kapılar değişince içim rahatladı” demek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Ahşap kapı modellerimize ve fiyatlarımıza göz atmanızı tavsiye ediyorum. Fiyatlar adet fiyatıdır. Miktar yükseldikçe fiyatta azda olsa değişiklik olabilmektedir.

Çeşitlerimiz aşağıdakilerle sınırlı değildir. Kataloğumuzu görmenizi ve incelemenizi tavsiye ederim.

Fiyatlarımız ahşap kapılarda +12000 TL ve panel (Amerikan) kapılarda ise +6500 TL civarındadır. (Not: Güncel fiyat artışları ve dalgalanmalardan kaynaklı olarak net bilgiyi iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.) Fiyatlarımız anahtar teslim fiyatıdır yani kapı kolu, anahtar ve montaj dahildir. En güncel fiyatlar için irtibata geçerseniz sizlere daha net fiyat verebiliriz. Tercih edilen malzeme, tasarım ve modele göre fiyat farklılıkları oluşabilmektedir.